Kitos paslaugos

Šiame puslapyje galite rasti informaciją apie kitas Inovacijų agentūros paslaugas, kurios būtų aktualios verslo organizacijoms.

Eksportuotojų duomenų bazė (EDB)

Užsiregistruokite nemokamai į B2Lithuania duomenų bazę ir gausite tiesiogines užklausas iš potencialių partnerių užsienyje, bei gausite informaciją apie Jūsų įmonei aktualias eksporto skatinimo iniciatyvas.

Sužinokite daugiau informacijos apie šią paslaugą

Kontaktų paieška Orbis duomenų bazėje

Inovacijų agentūra naudodamasi tarptautine įmonių duomenų baze „Orbis“ gali jums suteikti potencialių užsienio partnerių sąrašą ir bendrinius jų kontaktus. Šioje duomenų bazėje yra daugiau nei 300 mln. įmonių iš viso pasaulio.

Sužinokite daugiau informacijos apie šią paslaugą

Eksporto diagnostika

Nemokama paslauga, kurios metu yra įvertinama įmonių, siekiančių eksportuoti arba jau eksportuojančių, brandos laipsnis. Taip pat yra identifikuojamos įmonės stipriosios ir tobulintinos sritys.

Sužinokite daugiau informacijos apie šią paslaugą

Asmeninė komanda, siekiant sėkmės tarptautiniuose konkursuose

Inovacijų agentūra kviečia Lietuvos įmones jungtis į jau trečius metus vyksiančią programą, kurios metu verslai augina kompetencijas tarptautinių viešųjų pirkimų srityje. Atsižvelgus į pastarųjų metų rezultatus ir kylančius iššūkius, buvo nuspręsta įmonėms teikti visapusišką individualizuotą pagalbą – nuo konsultacijų, kaip valdyti platformą, iki asmeninio konsultanto ruošiant pasiūlymus konkursams.

Sužinokite daugiau informacijos apie šią paslaugą