1. Home
  2. Knowledge Base
  3. Kita
  4. Eksporto klubas

Renginiai vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose. Informaciją apie artimiausius „Eksporto klubo“ renginius rasite mūsų naujienlaiškiuose bei čia

Inovacijų agentūros renginių ciklas „Eksporto klubas“ – tai dalykinės verslininkų diskusijos, pristatant konkrečios šalies potencialą ir aptariant jos specifiką, ekonominius, politinius ir kultūrinius aspektus. Šių renginių tikslas yra suteikti Lietuvos įmonių atstovams visą reikiamą informaciją apie eksporto rinkas, įėjimo būdus, verslo kultūros niuansus, pasidalinti turima patirtimi ir sėkmės istorijomis.

Kiekvieno „Eksporto klubo“ renginio metu patirtimi dalijasi aptariamose rinkose patirties turintys įmonių atstovai, išeivijos verslininkai, diplomatai ir ekspertai. Tai padeda lengviau perprasti perspektyvius prekybos sektorius, nišines verslo sritis, naujausias verslo tendencijas, pasirinkti tinkamiausią įėjimo į rinką strategiją. Susitikimų metu dalinamasi verslo istorijomis, kokie verslo modeliai geriausiai pasiteisina konkrečioje šalyje, kaip bendrauti su vietiniais verslais.

„Eksporto klubo“ renginių įrašus rasite Inovacijų agentūros mediatekoje.

Related Articles