1. Home
  2. Knowledge Base
  3. Kontaktų paieška
  4. Eksportuotojų duomenų bazė B2Lithuania

Užsiregistruoti į eksportuotojų duomenų bazę B2Lithuania galite čia: https://b2lithuania.com

Inovacijų agentūros eksportuotojų duomenų bazė yra įrankis Lietuvos kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerių užsienyje. B2Lithuania skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių. Duomenų bazėje pateikiami detalūs Lietuvos įmonių aprašymai, kontaktinė informacija. Užsienio įmonėms taip pat suteikiama galimybė atsisiųsti kelių juos dominančių įmonių aprašymus ar tiesiogiai susisiekti su potencialiais gaminių ar paslaugų tiekėjais, todėl B2Lithuania – patrauklus įrankis rasti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.

Kaip veikia B2Lithuania?

Inovacijų agentūros eksportuotojų duomenų bazė buvo sukurta siekiant padėti Lietuvos įmonėms lengviau susirasti užsienio partnerius, o šiems patogiau ir greičiau surasti galimus gamintojus ar paslaugų tiekėjus Lietuvoje. B2Lithuania savo sąrašuose neturi reeksportuotojų, mažmeninės ar didmeninės prekybos atstovų. Prieš paviešinant, kiekvieną naują įmonės aprašymą peržiūri Inovacijų agentūros konsultantai, todėl užtikrinama aukšta patalpinamos informacijos kokybė ir aktualumas. Įmonių aprašymai apima detalius įmonės atstovo, atsakingo už eksporto veiklą, kontaktų duomenis, įmonės bei jos produktų aprašymus, turimas kvalifikacijas ir sertifikatus (taip pat esamas narystes organizacijose, gautus apdovanojimus ir pan.), produktų katalogus. Kiekvieną įmonės aprašymą galima atsisiųsti PDF formatu. Užsienio įmonės gali pateikti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus, nurodant kokių gaminių ar paslaugų tiekėjų jos ieško Lietuvoje.

Kodėl B2Lithuania?

Tai oficialus ir nemokamas pirminių duomenų šaltinis potencialiems užsienio partneriams apie Lietuvos įmones.

Inovacijų agentūra viešina B2Lithuania užsienio rinkose pasitelkdama ambasadas, atstovus užsienyje, savo partnerių tinklą.

Siekiama, kad B2Lithuania būtų visos Lietuvos įmonės, su kuriomis bendradarbiauja Inovacijų agentūra. Per B2Lithuania įmonės gauna informaciją apie planuojamas parodas, verslo misijas, renginius.

 

Related Articles