Konsultantai užsienyje

Siekdama padėti įžengti eksportuojančioms įmonėms į naujas rinkas, Inovacijų agentūra platformoje „Eksporto gidas“ pristato naują paslaugą – galimybę gauti nemokamą pagalbą iš užsienyje ilgametę patirtį sukaupusių konsultantų. Jų tinklą sudaro tarptautinio profesionalų tinklo „Global Lithuanian Leaders“ (GLL) nariai ir Lietuvos garbės konsulai.

Platformoje „Eksporto gidas“ bet kuri lietuviška eksportuojanti įmonė gali užpildyti užklausos formą, kuri yra šio puslapio apačioje, nurodydama savo kontaktinius duomenis ir apibūdindama konsultacijos poreikį.

Įvertinus užklausos pobūdį, informacija bus pateikiama atitinkamam konsultantui užsienyje, kurių tinklą sudaro GLL nariai ir Lietuvos garbės konsulai iš JAV, Kanados, Australijos, Jungtinės Karalystės, Šveicarijos, Švedijos, Kinijos, Belgijos, Airijos, Portugalijos, Lietuvos ir kitų šalių. Platesnius konsultantų pristatymus ir daugiau informacijos apie GLL programą galite rasti čia. Šie konsultantai gali konsultuoti rinkos tyrimų, rinkodaros ir viešųjų ryšių, pardavimų, prekybos internetu, mažmeninės prekybos klausimais.

Šios paslaugos tikslas yra išspręsti daugumai eksportuotojų skaudžias problemas – informacijos apie tikslinę rinką trūkumą bei galimybę greičiau surasti reikiamus kontaktus.

Kilus klausimams rašykite el. paštu: [email protected]

    lietuvos žemėlapis