Turi e-parduotuvę ir nori pradėti e-prekybą užsienyje?

Ar esi pasiruošęs pakelti savo e-verslą į naujas tarptautines aukštumas? Naujausios e-komercijos tendencijos, strategijos ir praktiniai patarimai iš rinkos lyderių sėkmingam tavo e-parduotuvės startui užsienyje – tai Inovacijų agentūros akademija „GlobalShop“.

Mokymai

GlobalShop akademija

PRADĖK SĖKMINGĄ E-PREKYBĄ UŽSIENYJE

E-parduotuvių lokalizavimo užsienyje ekspertas Donatas Gudelis kartu su E-Export Nation Lithuania projekto partneriais išmokys tave kaip pradėti ir vystyti e-verslą užsienio rinkose.

MOKYMŲ PROGRAMA

GlobalShop akademijos startas – 2024 m. balandžio 25 d.

Mokymai vyks NFQ seminarų salėje, Rinktinės g.5, Vilnius
Negalintiems atvykti gyvai, vyks transliacija internetu.

 

Mediateka

5 ŽINGSNIAI IKI SĖKMINGO E-KOMERCIJOS VERSLO

Tai yra elektroninis leidinys, skirtas pradedančiajam eksportuotojui e-komercijos srityje.

SKAITMENINĖS RINKODAROS PROGRAMA

Nori, kad tavo verslas parduotų daugiau internete? Sau patogiu metu, išklausyk 26 modulių video mokymus apie skaitmeninę rinkodarą su Google. Vaizdo reklama, mobiliųjų galimybės, turinio rinkodara ir daug daugiau rasi čia.

MOKYMŲ PROGRAMA

Mentoriai

Patyrę verslininkai, įvairių sričių specialistai, neatlygintinai dalijasi savo žiniomis ir patirtimi su augti bei tobulėti siekiančiais verslo atstovais. Užsiregistravę vartotojai gali užduoti klausimą bet kuriems e. mentoriams ir su jais pasikonsultuoti: E. mentoriai | Inovacijų agentūros „Verslo mentorių tinklas“ (inovacijuagentura.lt)